весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/20/socialistiv_nastorozhuye_vidmivannja.htm
Соціалістів насторожує «відмивання» державних субвенцій! На минулій сесії Кіровоградської обласної ради субвенції, про які розповів під час прес-конференції перший секретар обкому СПУ Кіровоградщини Микола Садовий, були розподілені по районах.

Наприклад, при формуванні бюджету області на 2008 рік Микола Ілліч вказував на факти безгосподарності у використанні коштів при будівництві Бузникуватської школи Вільшанського району, яка мала тоді готовність до завершення будівництва на 85%. На той момент там залишилось завершити роботи на спортивному майданчику. Проте, на сесії Вільшанської райради, яка відбулась 7 травня 2008 року, депутати визнали готовність будови лише у 65%! Якщо врахувати, що загальна сума виділених коштів складає 920 тисяч грн., то неважко порахувати, що суму у майже 200 тисяч грн., які необхідно ще віднайти, очевидно, буде витрачено на «добудову» школи.

У цьому ж Вільшанському районі для Березобалківської ЗОШ було виділено 230 тисяч грн. Там, за проектом, потрібно було встановити три котла. Поки що, за словами Миколи Ілліча, ставиться лише два (!), і невідомо, куди пішли виділені кошти на третій котел. Аналогічна ситуація із відновленням Малопомічнянської ЗОШ, де сотні тисяч гривень були витрачені невідомо куди, а діти навчаються в умовах військового становища! Власне, таких прикладів, за словами Миколи Садового, немало майже по кожному району Кіровоградщини.