весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/19/_kirovogradshina__postrazhdalim_vid.htm
Кіровоградщина – постраждалим від повені! В області триває збір коштів в рамках благодійної допомоги мешканцям, які постраждали під час стихійного лиха в західних регіонах України.

За інформацією виконуючої обов'язки заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Тетяни Дмитренко, на благодійний рахунок обласної організації Товариства Червоного Хреста станом на 18 серпня вже надійшло майже 560 тисяч гривень. На ці кошти Кіровоградщина придбає меблі для шкіл Верховинського району, а також відправить постільну білизну для дитячих садків та шкіл-інтернатів. Нагадаємо, що минулого тижня обласна організація Товариства Червоного Хреста відправила автофургон з теплими речами, одягом, взуттям, продовольством, яке зібрали мешканці області у розпорядження фонду «Ромські діти Закарпаття».

За розпорядженням керівника оперативного штабу облдержадміністрації, виконуючої обов'язки першого заступника голови облдержадміністрації Світлани Негоди, спеціально будуть закуплені речі для 12 дітей-сиріт, які мешкають у Верховинському районі Івано-Франківської області, аби повністю підготувати їх до школи і до зими.

Зараз вирішується питання влаштування мам з дітьми в оздоровчих таборах області. Планується, що маленьких при карпатців прийматимуть у "Бригантині", "Дружбі" та в "Лісовій пісні".

Обласна державна адміністрація щиро вдячна усім, хто перерахував кошти на благодійний рахунок .

Шановні земляки!

Ваш внесок – як часточка Вашого доброго серця – теплом і вдячністю відгукується у серцях наших друзів на заході України. Особливу подяку висловлено трудовим колективам ВАТ "Кіровоградолія", ВАТ "Гідросила", ТОВ "ЄТК", Долинської ЦРБ, Кіровоградського онкологічного диспансеру, усім, хто трудиться в системі соціального захисту населення, структурним підрозділам облдержадміністрації, Кіровоградської міської ради, закладам освіти та охорони здоров'я області, сільським радам, аграріям Кіровоградщини.
Кожна Ваша гривня дійде до постраждалих верховинців і стане яскравим доказом, що чужого горя не буває.

Оперативний штаб обласної державної адміністрації