весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/17/shob_dni_stali_jaskravishimi__virushaite.htm
Щоб дні стали яскравішими - вирушайте до магазину "Світ квітів"! У нашому житті є багато речей, без яких у нас може погіршитись настрій, а дні стануть сірими і однаковими. Щоб з вами такого не трапилося вирушайте до мережі магазинів "Світ квітів"

Там ви зможете придбати не лише живі квіти, а й їх елітне насіння та цибулинки. А ще рослини для ландшафтного озеленення, насіння овочів, а також неймовірно-оригінальні предмети декору.

Наприклад, ви любите гладіолуси? Червоні, жовті, білі, жовтогарячі, бузкові і фіолетово-сині... Їх так багато, але всі вони радують душу і серце, покращують настрій, перетворюють звичайний день у справжнє свято! Гладіолус(Gladiolus) або як його ще називають шпажник належить до роду багаторічних бульбоцибулинних рослин родини ірисових. Відомо близько 200 видів гладіолусів, що виростають у Південній і Північній Африці, Європі й Азії. У декоративному квітнкарстві поширені сорти гладіолуса гібридного, що відзначаються тривалістю цвітіння, великими розмірами суцвіть і квіток, розмаїтістю їхнього забарвлення. Використовуються гладіолуси у квітковому оформленні, для вигонки і на зріз: зрізані суцвіття довго стоять у воді.