весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/16/skilki_koshtuye_zibrati_shkoljara_do.htm
Скільки коштує зібрати школяра до школи?! До початку нового навчального року залишилося трохи більше двох тижнів. Тож завбачливі батьки вже почали придивлятися до асортименту та прицінюватися, а деякі - вже купили дітям шкільні обновки. Скільки ж цьогоріч коштує зібрати своє чадо до школи?

У мінімальний набір для школяра входить форми – шкільна і спортивна, портфель та канцтовари. Де купити товар, зараз питань не виникає, – говорять батьки. Головна проблема - занадто високі ціни на шкільні речі. Найдорожчі – форма та взуття, причому дитячі речі нерідко коштують не менше за «дорослі». Ціни на них коливаються в залежності від якості тканини та виробника. Зазвичай купляють окремо піджак, брюки і сорочку або спідничку та блузку і укомплектовують форму. Якщо залишилися минулорічні запаси, гроші можна заощадити. Найбільше коштів йде на збір першокласника.

Чи не найяскравішими у місті сьогодні є вітрини з канцелярським приладдям. Тут є товар на будь-який смак і розмір гаманця. Зачаровують барвами обкладинки щоденників. Така необхідна річ для кожного учня, з доданням різноманітної інформації і з фото улюблених акторів чи співаків коштує від 6-ти гривень. Менш барвистий -втричі дешевший.

В залежності від розміру, міцності і оформлення коливаються ціни і на портфелі. Звичайно, діти в основному обирають ранець розмальований, яскравий, з аплікаціями. В магазині він коштуватиме від п'ятдесяти до двохсот гривень і навіть дорожче. На ринку, якщо пошукати, знайдете за 40 гривень, а то й дешевше. Зошити, ручки, олівці, альбоми, фарби порівняно з минулим роком подорожчали на 10-20%. Тож повний набір обійдеться приблизно у двісті гривень.

Таким чином, у середньому повне екіпірування школяра коштуватиме батькам близько тисячі гривень. Та й то - якщо купувати не найдорожчі речі, пише канал «Кіровоград»