весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/15/u_kirovogradi_proektuyetsja_pidzemnii.htm
У Кіровограді проектується підземний транспортний тунель! Вже до Дня міста на площі біля міськвиконкому планується встановити пам'ятник одному з найлегендарніших колишніх керівників Єлисаветграда Олександру Пашутіну. Про це розповів начальник управління капітального будівництва міськради Віктор Ксеніч.

Площу біля міськвиконкому огородили ще тиждень тому. За благодійні кошти тут буде встановлено пам'ятник колишньому міському голові Єлисаветграда Олександру Пашутіну. Також заплановано провести реконструкцію самої площі, змінити освітлення, конфігурації клумб та багато іншого. Це один з багатьох об'єктів обласного центру, де тривають будівельно-монтажні роботи. У цьому році управлінням будівництва міської ради планується освоїти 31 мільйон гривень, 5 з яких – це державна субвенція. Найбільше їх спрямовують на будівництво індивідуальних газових міні-котелень. Вони з'являться в міських школах, дитячих садках, поліклініках. Паралельно завершується підведення газу до мікрорайону Завадівка.

Начальник міського управління капітального будівництва повідомив про закінчення робіт по заміні одного з шандорів на греблі ТЕЦ та встановлення зливної каналізації на вулиці Винниченка, завдяки якій вода з проїжджих частин зливатиметься в Інгул. Тепер готується проектно-кошторисна документація для встановлення зливної системи на Ковалівці, біля ринку «Босфор».

Торкнувся Віктор Ксеніч і питання будівництва підземних переходів біля Критого ринку. Але, враховуючи, що цей об'єкт дуже довго був законсервований, а коштів, виділених містом, недостатньо, реконструкція останнього ще триватиме певний час. Натомість уже готується документація для будівництва, повідомляє канал «Кіровоград».