весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 14 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/14/dai_rozpochalo_operaciyu_chisti_ruki.htm
ДАІ розпочало операцію «Чисті руки»! З 5 липня цього року в області триває операція «Чисті руки». Її мета – виявлення фактів поборів з боку працівників міліції та пропонування їм хабарів від громадян.

«Ці руки нічого не брали». Чи всі працівники правоохоронних органів, зокрема, Державтоінспекції, можуть так про себе сказати?

-На жаль, ні, - відповідає заступник начальника УДАІ УМВС в області Олексій Березневич. – З початку названих заходів проведено понад 50 негласних перевірок діяльності працівників ДАІ. Виявлено 26 фактів пропонування хабарів від водіїв.

Один з працівників Державтоінспекції, як кажуть, не витримав випробування і спокусився на гроші. Ця людина вже звільнена з роботи. Ще вісім працівників притягнуті до дисциплінарної відповідальності за різного роду порушення. Людям, які замість того, щоб присікати протиправні дії, самі йдуть на конфлікт із законом, не місце в органах внутрішніх справ.

Ми з усією суворістю ставимося до таких проявів. Але, в той же час, я хочу звернутися до громадян з проханням: якщо ви порушили Правила дорожнього руху, поводьтеся згідно із законодавством і не пропонуйте гроші працівникам ДАІ. Цим ви не вирішите проблему, адже за дачу хабара передбачена кримінальна відповідальність не менша, ніж за його отримання.