весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/13/novi_znaiomi_vijavilisja_grabizhnikami.htm
Нові знайомі виявилися грабіжниками! Про те, що сторонніх і незнайомих людей не варто приводити до своєї домівки, знають навіть малята, та навіть деякі дорослі іноді нехтують цим важливим правилом, у результаті чого наражають себе на небезпеку.

53-річний чоловік приїхав на заробітки у Знам'янський район. Оселився у знайомої і жив з того, що працював у людей, наймаючись на роботу. Заробітки, звичайно, невеликі, але на життя вистачало. Іноді чоловік дозволяв собі перехилити чарку - другу за вечерею. Та одного разу, коли господині не було вдома, до помешкання завітали двоє чоловіків, які представилися її знайомими. Через деякий час компанія розмістилася за столом, розпиваючи спиртні напої.

Та згодом виявилось, що у гостей, один з яких, до речі, тиждень тому повернувся з місць позбавлення волі, були не зовсім добрі наміри. Помітивши, що господар вже сп'янів, нові друзі вирішили піти, прихопивши з собою його старенький мобільний телефон, велосипед та близько 40 гривень. Чоловік спробував захистити своє майно, але сили виявились нерівними. Отямившись, потерпілий звернувся за допомогою до Знам'янського міського відділу міліції. Не зважаючи на те, що зловмисники роз'їхались по різним селам району, правоохоронці швидко встановили їх місцезнаходження та затримали. Щоправда викрадені речі вони встигли продати, а гроші пропити того ж дня... За даним фактом порушено кримінальну справу, повідомляє ВЗГ УМВС в області.