весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 серпня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/8/12/kishenkovih_kradiyiv_spiimali_na.htm
Кишенькових крадіїв спіймали на «гарячому»! Одного дня до співробітників Знам'янського міського відділу міліції, які патрулювали міські вулиці неподалік вокзальної площі, підбіг схвильований чоловік і повідомив, що його щойно пограбували.

Як повідомляє прес-служба ВЗГ УМВС в Кіровоградській області місцевий підприємець розповів, що коли він купував фрукти на базарі, відчув, що хтось витягає з кишені його гаманець. Чоловік повернувся і спробував схопити злодія за руку, аж раптом відчув сильний удар ззаду. Не зважаючи на шок та різкий біль, потерпілий запам'ятав прикмети злочинців. Працівники міліції відразу почали пошуки і через 20 хвилин помітили двох хлопців, дуже схожих за прикметами на підозрюваних, які заходили до автобуса. Помітивши, що до них наближаються правоохоронці, двоє молодиків занервували і спробували втекти, але їм це не вдалося. У одного з підозрюваних було виявлено гаманець підприємця.

Та невдовзі виявилося, місцевий підприємець – не єдиний, хто того дня став жертвою раніше судимих олександрійців. Віддаючи перевагу «легким заробіткам», зловмисники приїхали до району аби поживитися за рахунок інших. Вони зайшли до двох місцевих магазинів. В той час, коли один з них відволікав розмовами та численними питаннями продавця, інший «покупець», начебто не підібравши потрібного товару, «засмучений» виходив з магазину, невдовзі залишав торгівельний заклад і інший відвідувач. Таким чином зловмисники викрали автомагнітолу та електроінструменти на загальну суму близько чотирьох тисяч гривень. В момент затримання у них було вилучено викрадені речі, зникнення яких навіть не встигли помітити продавці. За даним фактом порушено кримінальну справу, проводиться слідство.