весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/9/proza_ta_poezija_obyednala_kirovogradskih.htm
Проза та поезія об'єднала кіровоградських студентів! Студенти вищих навчальних закладів Кіровограда провели літературну конференцію «Сучасна студентська проза та поезія в рамках сьогодення», - повідомляє "Канал Кіровоград".

На ній молоді люди декламували свої вірші, шукали сенс життя, ділились переживаннями. Більшість учасників свої твори широкому загалу прочитали вперше.

Конференція зібрала не лише студентів філологічного складу мислення, а й майбутніх економістів, правознавців та бухгалтерів. Адже і вони у світі цифр знаходять місце для слова. Пишуть молоді люди переважно для душі: змальовують стосунки з коханими, діляться почуттями та розмірковують над сенсом життя.

У віршах студентки інституту комерції Яни Мороз багато негативу, юнацького максималізму. Дівчина описує нерозділене кохання, зраду друга та самотність. Її поезія насичена сірими тонами і холодними почуттями. Яна говорить, це не постійний стан її душі. Просто емоції виплескуються тоді, коли болить.

А от у творчості студентки педагогічного університету Ольги Поцілуйко домінує оптимізм, радість і задоволення від кожної прожитої миті. Дівчина переконана, щоб світ став кращим, треба змінити спочатку себе.

Краща проза та поезія учасників конференції увійшла до альманаху «Діти сонця», який профінансувало управління сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Для багатьох студентів альманах став першим виданням, де опублікували їхні твори.

На конференції студенти обмінялись думками і порадами. Навіть найгострішу критику молоді люди сприймали спокійно. Адже переконані, що вона допомагає розвиватись. Літературну конференцію організатори планують зробити щорічною.