весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/9/ne_vmiyesh_yizditi__ne_hapaisja_za.htm
Не вмієш їздити - не хапайся за кермо! Працівниками Державтоінспекції області під час нагляду за дорожнім рухом минулого тижня затримано 3451 порушника ПДР, з яких 157 водіїв керували транспортними засобами в нетверезому стані та 9 – допустили створення аварійної ситуації щодо інших учасників дорожнього руху. Зокрема, 7 грудня на 710 км а/д Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам'янка водій скутера STORM-50 не вибрала безпечну швидкість руху, не справилась з керуванням транспортним засобом та допустила падіння транспортного засобу. Мопедистка травмована.

Окрім цього, у результаті допущених водіями грубих порушень ПДР 87 транспортних засобів доставлені до спеціальних майданчиків підрозділів ДАІ області. Про це сайту "весь Кіровоград" повідомив сектор зв'язків з громадськістю УДАІ УМВС України в області.

Державтоінспекція області звертається до учасників дорожнього руху. Пам'ятайте, вирішення проблеми погіршення ситуації на автошляхах залежить від рівня відповідальності кожного, від того, як ви особисто ставитесь до інших учасників дорожнього руху. Адже лише від кожного з нас залежать безпека на дорогах, життя інших людей і наше власне життя.