весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/8/revenko_pishov_z_partiyi_balogi.htm
Ревенко пішов з партії Балоги! Як стало відомо сайту «весь Кіровоград», на минулих вихідних про свою відставку з посади голови Кіровоградської обласної організації політичної партії «Єдиний Центр» заявив Анатолій Ревенко. За інформацією сайту, Анатолій Дмитрович написав заяву про свою відставку на ім'я голови ЄЦ Ігоря Кріля. Наразі невідомо, чи задоволена згадана заява.

Крім того, кількома днями раніше зі своєї посади обласного виконавчого комітету «Єдиного центру» пішов Ігор Козуб, якого експерти вважають відданою людиною Ревенка. Цікаво, що відставка Анатолія Ревенка сталася через тиждень після того, як з'їзд «Народного Союзу «Наша Україна» обрав головою Президента України Віктора Ющенка. Очевидно, що це стало сигналом до того, аби партія, сформована керівником секретаріату Президента Віктором Балогою як «партія влади під Президента України», перестала такою бути. Можливо, саме це і стало причиною відставки Анатолія Ревенка та його людей.

ДОВІДКА: Анатолій Ревенко свого часу очолював обласну організацію «Народного руху України», пізніше був головою Кіровоградської міської організації НУНС, а також встиг попрацювати головою обласного Антимонопольного комітету, першим заступником голови Кіровоградської ОДА та в.о. голови Кіровоградської ОДА.