весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 8 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/8/bezgospodarchi_nezhitlovi_budinki.htm
Безгосподарчі нежитлові будинки ледь не згоріли! Кілька днів тому у місті Олексанрія, смт. Пантаївка, внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленої особи виникла пожежа 5 кв м перекриття безгосподарчої споруди. З цієї причини наступного дня у с.Плетений Ташлик Маловисківського району горів безгосподарчий нежитловий будинок.

Про це сайту "весь Кіровоград" повідомила прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області. За інформацією прес-служби з 9.00 4 грудня по 9.00 5 грудня 2008 р. надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

04.12.2008 Добровеличківський район, с.Дружлюбівка: через необережне поводження господаря з вогнем під час куріння у ліжку виникла пожежа 4 кв м постільних речей.

04.12.2008 м.Кіровоград, Кіровський район, вул. Волкова: підрозділом пожежно-рятувальної служби міста надано допомогу жінці (інваліду ІІ групи), яка впала з ліжка та самостійно не змогла підвестися з підлоги.

04.12.2008 м.Кіровоград, Кіровський район, р.Інгул, біля пров. Річного: підрозділом аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУМНС України в області надано допомогу співробітникам Кіровського ВМ УМВС України в області по вилученню тіла невідомого чоловіка із річки Інгул. Причина смерті та паспортні дані встановлюються.