весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 5 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/5/u_kirovogradi_vchatsja_zberigati.htm
У Кіровограді вчаться зберігати родину! На сьогодні Україна посідає 4-те місце у світі за кількістю розлучень. Конкретніше - на сто шлюбів їх припадає аж 54-ри. Така статистика негативно впливає й на демографічну ситуацію в державі. У Кіровограді пройшов семінар-тренінг «За збереження родини». Він покликаний навчити молоді сім'ї знаходити компроміси у стосунках, щоб не поповнювати число розлучених, - повідомляє "Канал Кіровоград".

Семінар-тренінг «За збереження родини» проходить вже чотири роки поспіль по всій державі. У Кіровограді він проводиться за ініціативи обласної організації «Народно-демократичної ліги молоді» та управління у справах сім'ї молоді та спорту облдержадміністрації вже другий рік. До участі в ньому запрошуються молоді сім'ї з усієї області. Прийти можуть і ті, хто тільки планує створити власну родину.

На семінарі-тренінгу його учасники діляться своїм досвідом. Сварки через побутові проблеми, небажання миритись з особливостями характеру своєї половинки, несприйняття її чи його батьків – ці проблеми типові для багатьох молодих сімей. А з появою дитини приводів для конфліктів додається. Хоч психологи Ганна Титова та Олена Бокай, які займаються саме родинними проблемами кажуть, що боятись конфліктувати не варто. Головне робити це правильно.

Цього разу на семінар-тренінг поділитись корисною інформацією прийшла й медичний психолог з обласного центру репродуктивного здоров'я Неля Костенко. Вона докладно розповіла молодим людям про різні методи контрацепції. Наголосила на тому, що репродуктивне здоров'я слід берегти з самого початку статевих взаємин.

Загалом, обмін інформацією на зустрічі не був схожим на лекцію. Спілкування відбувалось у комфортній атмосфері. Результати таких семінарів відчутні, говорить голова обласної організації «Народно-демократичної ліги молоді».

6-го – 7-го грудня у Києві обласні семінари будуть підсумовані Конгресом молодих родин, які з'їдуться з регіонів.