весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/26/sho_nam_varto_dim_pobuduvati_u.htm
Що нам варто дім побудувати! У січні-листопаді 2008р. будівельниками області виконано робіт на суму 495,7 млн.грн., що на 5,6% менше порівняно з січнем–листопадом 2007р., - повідомляє головне управління статистики в Кіровоградській області.

Сприятливі умови склались для будівельних підприємств 15 регіонів області, найбільше – Петрівського, Голованівського, Вільшанського, Маловисківського, Знам'янського, Добровеличківського та Новомиргородського районів.

Вагомі обсяги будівельних робіт виконувались на будівництві об'єктів житла, сільськогосподарського призначення, торгових підприємств, волоконно–оптичних ліній зв'язку, газифікації населених пунктів.

Скоротили обсяги будівництва порівняно з січнем–листопадом 2007р. підприємства 9 регіонів області, найбільше – Компаніївського, Нов-городківського, Олександрійського, Новоархангельського та Кіровоградського районів. Скорочення обсягів будівельних робіт пов'язано з відсутністю замовлень та незабезпеченістю фінансуванням.

Будівельні підприємства Устинівського району не виконували будівельні роботи.

У січні–листопаді 2008р. працювало 90,9% загальної кількості будівельних підприємств, з них 46,7% – наростили обсяги будівельних робіт порівняно з січнем–листопадом 2007р.