весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/25/ditki_z_ditjachogo_budinku_nagoduvali.htm
Дітки з дитячого будинку нагодували міського голову млинцями! Діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, як ніхто інший, потребують тепла та уваги, особливо в святкові дні. І Святий Миколай про них не забуває. А роль його виконують представники влади.

19 грудня маленьким мешканцям дитячого будинку «Наш дім» подарунки привіз сам кіровоградський міський голова Володимир Пузаков. Разом із міським головою привітати дітей прийшла і начальник відділу у справах сім'ї та молоді міської ради Людмила Дорохіна, - повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

Володимир Пузаков вручив дітям солодощі, а також пообіцяв придбати для них плазмовий телевізор, про який вони давно мріють. Він також зазначив, що міська влада і він особисто зроблять усе можливе, щоб дітям у цьому будинку жилося затишно і цікаво.

Директор «Нашого дому» Сергій Покидов розповів міському голові про проблему, яка хвилює вихованців і керівництво цього закладу. Дорослі намагаються якнайповніше інтегрувати своїх вихованців у соціальне середовище. Діти відвідують різноманітні секції, гуртки, музичну та художню школи. Однак, їдучи на заняття, вони відчувають приниження, адже деякі нерадиві водії маршруток просто виганяють їх із салонів. Діти мають документ, що надає їм право безкоштовного проїзду, але декому він, мабуть, не указ, та й факт, що це дитина-сирота, не пробуджує жодного морального сумління.

Володимир Пузаков пообіцяв розв'язати цю проблему, зазначивши, що з міського бюджету виділятиметься п'ять тисяч гривень на рік саме для того, щоб вихованці цього дитячого закладу були захищені і не відчували принижень у громадському транспорті.

Готуючись до зустрічі з міським головою, вихованці дитбудинку «Наш дім» напекли млинців, якими почастували гостей. Словом, свято удалося на славу. Діти були задоволені подарунками, а гості гостинним прийомом.