весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/22/startuvav_portal_sportivna_kirovogradshina.htm
Стартував портал «СПОРТИВНА КІРОВОГРАДЩИНА»! Створено Інтернет-ресурс СПОРТИВНА КІРОВОГРАДЩИНА За інформацією автора та адміністратора проекту Віктора Слюсаренка, порталу спрямований на те, щоб задовольнити потребу в новинах та аналітичних матеріалах тих справжніх шанувальників спорту, яких на Кіровоградщині немало, яких цікавлять не лише місцевий спорт, а й спортивні події у межах країни та світу.

По інформації сайту весь Кіровоград , портал «СПОРТИВНА КІРОВОГРАДЩИНА» створений, щоб подолати інформаційний «вакуум» у висвітленні спортивних подій Кіровоградщини в Інтернеті і буде він носить інформаційно-аналітичний характер.

Віктор Слюсаренко планує оперативно описувати та аналізувати перш за все ігрові види спорту (матчі ФК «Зірка», ПФК «Олександрія», БК «Педуніверситет») та деякі не ігрові види спорту (на які вистачить часу). На порталі будуть викладатися головні події українського та світового спорту, і близько 50% новин від загальної їх кількості буде приділено футболу.

На даному інформаційному ресурсі, окрім новин, можна буде знайти турнірні таблиці та календарі змагань різних ліг українського футболу, вищої ліги УБЛ, каталог корисних лінок, проводиться опитування сайту, а також поспілкуватися на форумі або писати у книгу для гостей.

"Портал - це мій шлях самореалізації як людини в галузі спортивної журналістики. Це заняття, що приносить моральне задоволення" - говорить Віктор Слюсаренко і запрошує до співпраці безпосередніх учасників кіровоградського спорту. Пишіть на E-mail: sport-kr@mail.ru або дзвоніть 8-096-704-21-64