весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/22/novorichni_ranki_na_kirovogradshini.htm
Новорічні ранки на Кіровоградщині! 28-29 грудня в обласній філармонії під патронатом голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Василя Моцного проходитиме свято новорічної ялинки. Участь у ньому візьмуть делегації дітей соціально вразливих категорій з усіх районів та міст області.

Юні жителі Кіровоградщини побувають і на святі новорічної ялинки за участю Президента України, яке відбудеться у Києві в Національному палаці мистецтв «Україна» 5 січня.

Протягом грудня-січня у рамках святкових заходів передбачено виїзди творчої групи обласного театру ляльок до шкіл-інтернатів області. Паралельно з відпочинком під час шкільних канікул вихованці інтернатів та діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, мають бути оздоровлені на базі профільних обласних закладів. А райдержадміністрації та міськвиконкоми мають попіклуватись про більш серйозне санаторне оздоровлення дітей із числа названих категорій. На ці ж органи влади покладено відповідальність за заборону продажу алкогольних напоїв та піротехнічних засобів у місцях проведення масових заходів, повідомляє сайт Кіровоградської ОДА