весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/22/kruglii_stil_rozvitok_v_umovah.htm
Круглий стіл «Розвиток в умовах кризи: моделі, технології, досвід»! Завтра, 23 грудня о 14-00 в кім. №215 Кіровоградської міської ради відбудеться засідання круглого столу на тему: «Розвиток в умовах кризи: моделі, технології, досвід».

До участі в роботі круглого столу запрошені керівники провідних підприємств, організацій і установ Кіровограду, представники малого і середнього бізнесу з різних сегментів економічної діяльності, науковці у сфері економіки, менеджменту, маркетингу, інноватики, психології та соціології, громадські організації, керівники служб міськвиконкому та засобів масової інформації. Орієнтовне коло питань:

1. Аналіз ситуації на макро- та мікрорівні.
2. Суть і джерело кризи. Прогнози, моделі і критерії кризового та антикризового розвитку. Наукові і інноваційні шляхи подолання кризи.
3. Обмін практичним досвідом управління в умовах кризи.
4. Гармонізація морально-психологічного клімату громади.
5. Пропозиції щодо спільних антикризових заходів.

Події світової економічної кризи певною мірою охопили різні сфери життєдіяль-ності України і своїм негативним впливом торкнулися територіальної громади міста Кіровограда. Це викликає зрозумілу занепокоєність у місцевої влади, під-приємницьких кіл та громадських організацій. Єдиний можливий шлях подолан-ня кризових явищ – це поєднання зусиль всього суспільства.

Запрошуємо Вас на круглий стіл «Розвиток в умовах кризи: моделі, технології, досвід», що обговорюватиме можливі шляхи виходу та пом'якшення впливу кри-зи на територіальну громаду міста.