весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 21 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/21/pislja_novogo_roku_vartist_proyizdu.htm
Після Нового року вартість проїзду зросте до 1,75 грн.? До Нового року на міському транспорті містяни можуть вповні насолоджуватися вартістю за проїзд у 1,25 гривні. Це, як стверджує начальник управління споживчого ринку, транспорту і зв'язку при Кіровоградській міській раді Василь Білобородов, чи не найнижча ціна такої послуги в Україні, - пише газета «Справедливість».

Але він забув додати, що й кіровоградський середній місячний заробіток майже найнижчий у державі. Та не будемо вимагати від Василя Івановича того, що не є його компетенцією. Лише щиро подякуємо за поки що незахмарені близькі свята.

А от які дні настануть після новорічних річок шампанського та різдвяних феєрверків.? Перевізники обрахували затрати на організацію перевезень і свої викладки представили у міськвиконком. За їхніми висновками, вартість проїзду в маршрутці ледь-ледь вкладається в 1,75 гривні. А найоптимальніша сягає більше двох гривень. Але перевізники, беручи до уваги складний матеріальний стан людей, які користуються послугами громадського транспорту, згодні брати лише по 1,5 гривні.

Кіровоградська міська рада, звісно, на слово не повинна вірити нікому, навіть перевізникам. Тому й звернулася до економіста-науковця з КНТУ Григорія Давидова зробити аудит представлених розрахунків. Може статися, що пропозиції транспортників ґрунтуються на міцній економічній основі. Тоді після Нового року їздитимемо за новими цінами. У такий спосіб, за словами Василя Білобородова, перевізники подолають фінансово-економічну кризу.