весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 20 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/20/antikrizova_vakcina_vid_to_toro.htm
Антикризова вакцина від ТО «ТОРО»! Про те, як боротися з фінансово-економічною кризою «саме тут і тепер», використовувати випробувані та ефективні способи залучення ресурсів як на місцевому, так і на міжнародному рівнях, зможе дізнатися кожен, хто завітає в Кіровограді 24 грудня на майстер-клас «Розвиток цивілізованої благодійності – наша відповідь економічній кризі».

Україна входить у новий відлік часу - про це наголошують не тільки святкові дати наших календарів, а й повідомлення засобів масової інформації. Головна новина, що суттєво псує святковий настрій українців - кризова лихоманка, яка проникла майже у всі сфери життя. Сьогодні питанням дієвої відповіді кризі мають займатися не лише народні обранці та чиновники. а передусім лідери організацій громадянського суспільства. Адже саме вони найбільше переймаються проблемами громади та незахищених верств населення. Саме вони найгостріше відчувають значне скорочення фінансування на ведення соціально-спрямованої та благодійної діяльності.

А тому відповіді на питання: «Як зберегти фінансове здоров'я організації в цей доволі непростий період?»; «Як сформувати ринок на власні послуги і отримати постійне соціальне замовлення на свою діяльність?», хвилює сьогодні не одну громадську організацію.

З метою вирішення цих питань та набуття антикризового імунітету ТО «ТОРО» (Кіровоград) та БФ «Доброта» (Донецьк) пропонують власну антикризову вакцину.

24 грудня 2008 року (середа) в кім.№215 Кіровоградської міської ради розпочинається майстер-клас «Розвиток цивілізованої благодійності – наша відповідь економічній кризі».

Захід проводить Яків Рогалін - директор Фонду «Доброта», кращий фандрайзер Східної Європи 2005 року, член правління Українського Форуму Благодійників, заступник голови Всеукраїнської асоціації професійних PR-менеджерів. Фонд «Доброта» за останні 10 років тільки з місцевих джерел залучив фінансування в розмірі понад 20 мільйонів гривень.

Під час заходу буде представлено позитивний досвід забезпечення сталого успіху в суспільно-корисних справах шляхом впровадження в діяльність громадських організацій та благодійних фондів стратегій, методів і прийомів, запозичених в бізнесовому секторі. Формат заходу передбачає інтерактивне спілкування та можливість обговорення запитань учасників. Вхід для зареєстрованих учасників вільний.

У випадку, якщо Ваша організація має бажання взяти участь у майстер-класі, просимо Вас попередньо зареєструватися одним із зручних для Вас способів:
особисто: ТО «ТОРО», вул. Єгорова, буд. 17, пом.4, м. Кіровоград, 25006
телефоном: +38(0522)27-27-54, +38(0522)27-23-17
електронною поштою: info@toro.org.ua

При реєстрації просимо вказати таку інформацію:
повна назва організації
П.І.Б. та посади в організації осіб, що мають намір взяти участь
контактний телефон, адреса електронної пошти