весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/15/vitik_soljanoyi_kisloti_stavsja_v.htm
Витік соляної кислоти стався в Знам'янці! Як стало відомо сайту "весь Кіровоград" , у Знам'янці на станції Знам'янка, Знам'янської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці: о 03.25 год до оперативно-диспетчерської служби оперативно-координаційного центру головного управління від чергового Знам'янської дирекції залізничних перевезень Одеської залізниці надійшла інформація про витік соляної кислоти (кількість з'ясовується) з залізної цистерни вагою 60 тонн, яка знаходилась в сортувальному парку станції через отвір близько 7 мм з торця цистерни.

За інформацією прес-служби ГУМНС України в Кіровоградській області, орієнтовна причина пошкодження цистерни – корозія металу. О 04.35 год витік соляної кислоти з залізничної цистерни усунуто. Місце розливу нейтралізовано каустичною содою, цистерну встановлено в безпечному місці. Представниками Знам'янської СЕС відібрані проби повітря та ґрунту. Постраждалих немає.

До ліквідації надзвичайної події залучено 2 відділення на автоцистернах та аварійно-рятувальних автомобілях (АРА) пожежно-рятувальної служби міста Знам'янка, АРА-М аварійно-рятувального загону спецпризначення та мобільна оперативна група ГУМНС України в області на чолі з заступником начальника головного управління з питань оперативного реагування та цивільного захисту полковником служби цивільного захисту Олегом Мельчуцьким.