весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 грудня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/12/11/shkoljari_prodemonstruvali_znannja.htm
Школярі продемонстрували знання з української мови! У Кіровограді закінчився міський етап Міжнародного конкурсу знавців української мови Імені Петра Яцика. У ньому взяли участь 265 школярів, дев'ять з них стали переможцями. Вони представлять Кіровоград на обласному етапі конкурсу, - повідомляє "Канал Кіровоград".

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика в Україні проходить дев'ятий рік. Участь у ньому беруть учні третіх – одинадцятих класів. Вони пишуть твори і демонструють ораторські здібності. Письмові роботи кодуються. При оцінювані члени журі не знають ні прізвища, ні з якого навчального закладу учасник.

У Кіровоградському міському етапі взяли участь двісті шістдесят п'ять школярів, дев'ять з них стали переможцями, сорок п'ять призерами.

Учень четвертого класу Володимир Попов, виборов перше місце. Результатом задоволений. У цьогорічному конкурсі хлопчина писав твір про проблеми екології.

Вибороти першість, - стверджують члени журі, - з кожним роком стає все важче. Рівень робіт постійно зростає. Навіть учні початкових класів чітко і логічно викладають свої думки.

Суворі критерії оцінювання безумовно були у старшокласників. Брався до уваги не лише правопис та образне мислення, а й знання шкільних предметів.

На обласному етапі Кіровоград представлятимуть дев'ять школярів. Для всіх інших учасників конкурс закінчився.