весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 4 листопада 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/11/4/vartist_probnogo_testuvannja_skladatime.htm
Вартість пробного тестування складатиме 62 грн.! Саме 62 гривні батьками випускників доведеться заплатити за кожен предмет пробного тестування. На щастя, таких предметів може бути тільки два, на вибір самого учня. Вже навіть визначені дати проведення пробного тестування – 14 та 21 березня. До речі, зареєструватися можна через мережу Інтернет з 1 листопада по 1 грудня за адресою: testportal.gov.ua.

Як повідомила на сьогоднішній прес-конференції у міськвиконкомі Лариса Костенко, начальник управління освіти Кіровоградської міської ради, після того, як випускник зареєструється, на його адресу надійде квитанція, яку в 7-денний термін потрібно буде оплатити (62 грн.). Але варто пам'ятати, що пробне тестування не є обов'язковим, а лише рекомендованим, як можливість підготуватися до майбутніх тестів.

Стосовно ж самого зовнішнього незалежного оцінювання, то реєстрація розпочнеться 1 грудня 2008 року і триватиме до 3 березня 2009 року. Заявки кожен випускним мусить відправляти самостійно і особисто в Одеський регіональний центр кур'єрською службою.

Безпосереднє написання тестів відбудеться у травні-червні 2009 року. Ті випускники, які тестуватимуться не здаватимуть державну підсумкову атестацію. А от іншим доведеться.