весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 30 листопада 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/11/30/kirovogradski_deputati_zaboronili.htm
Кіровоградські депутати заборонили «пекельний» атракціон! Кілька тижнів тому члени виконкому Кіровоградської міської ради, розглянувши питання про надання дозволу на розміщення на новорічні та різдвяні свята на площі Кірова київського луна-парку, вирішили не приймати остаточного рішення, поки не поспілкуються з представниками власників атракціонів.

За інформацією тижневика "Вечірня газета", минулого понеділка представники з'явилися. Після розмови з ними члени виконкому лише утвердилися в думці, що дозвіл луна-парку давати не слід. Не останню роль у прийнятті ними рішення про відмову на дислокацію атракціонів відіграли фотографії луна-парку. На них присутні знову побачили сумнозвісний атракціон – кімнату жахів із написом «Пекло». Багато хто вважає, що на різдвяні свята атракціон із такою назвою встановлювати недоречно.

Та головне, як зазначили кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, член виконкому Леонід Щербина та інші, навряд чи лунапаркове залізяччя прикрасить на свята центральну площу міста. Вони слушно зауважили, що, мабуть, підприємці обрали саме Кіровоград, бо усвідомлюють: у Києві на майдані Незалежності їм би атракціони встановити не дозволили...