весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 листопада 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/11/3/_v_oleksandriyi_bank_oformiv_kredit.htm
В Олександрії банк оформив кредит за підробленими документами! За інформацією прес-служби прокуратури Кіровоградскої області Прокурорами у сфері додержання вимог законодавства про банки та банківську діяльність з початку року порушено 25 кримінальних справ, вісім з них стосовно працівників банківських установ, внесено три документи прокурорського реагування.

Службові особи одного приватного підприємства для отримання кредиту надали до одного із банків міста завідомо підроблені фінансові документи, а саме на оборотні активи підприємства, технічні паспорти на сільськогосподарську техніку, яка була предметом застави. Використовуючи вказані документи підприємство отримало кредитні кошти банківської установи у сумі 50 тисяч доларів США які не повернули, а використали на власні потреби. Прокуратурою області за фактом шахрайства з фінансовими ресурсами, що завдало великої матеріальної шкоди банківській установі, поєднаного з перевищенням службових повноважень відносно службових осіб ПП порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.222, ч.3 ст.365 КК України.

kirovograd.rks.kr.ua

Прокуратурою міста Олександрії порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовими особами та службового підроблення службовими особами філії одного із банків (ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України).

Встановлено, що службові особи філії банку використали підроблені документи, які дають право на заставу за кредитним договором, і оформили на ім'я одного приватного підприємця кредит на суму 250 тисяч гривень та видали його третім особам. Досудове слідство у справах триває.