весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 27 листопада 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/11/27/lunaparku_na_ploshi_kirova_u_novorichnu.htm
Луна-парку на площі Кірова у новорічну ніч не буде! Кілька тижнів тому члени виконкому Кіровоградської міської ради, розглянувши питання про надання дозволу на розміщення на новорічні та різдвяні свята на площі Кірова київського луна-парку, вирішили не приймати остаточного рішення, поки не поспілкуються з представниками власників атракціонів. Минулого понеділка представники з'явилися.

Після розмови з ними члени виконкому лише утвердилися в думці, що дозвіл луна-парку давати не слід. Не останню роль у прийнятті ними рішення про відмову на дислокацію атракціонів відіграли фотографії луна-парку. На них присутні знову побачили сумнозвісний атракціон-кімнату жахів із написом «Пекло». Про це сайту "весь Кіровоград" повідомила прес-служба Кіровоградської міської ради.

Багато хто вважає, що на різдвяні свята атракціон із такою назвою встановлювати недоречно. Та головне, як зазначили кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, член виконкому Леонід Щербина та інші, навряд чи лунапаркове залізяччя прикрасить на свята центральну площу міста, слушно зауваживши, що, мабуть, підприємці обрали саме Кіровоград, бо усвідомлюють, що, наприклад, у Києві на майдані Незалежності їм би атракціони встановити не дозволили.