весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 листопада 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/11/13/subvenciyu_vikoristali_z_porushennjami.htm
Субвенцію використали з порушеннями! За інформацією сайту "весь Кіровоград" , значна увага контрольно-ревізійного управління в Кіровоградській області приділяється використанню бюджетних коштів, що надходять в область на виконання конкретних проектів та програм.

Так, фахівцями КРУ проведено ревізію використання коштів субвенції наданої у 2007 році з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток регіонів. Серед прикладів найбільших порушень, встановлених ревізорами – незаконні витрати субвенції Замовником КП «Відділ капітального будівництва-1» м. Долинська, яким в порушення вимог по об'єкту Реконструкція теплопостачання м. Долинська проведено зайву оплату, підряднику ТОВ «Експотехніка» м. Кривий Ріг, 909,5 тис.грн., внаслідок включення в акти приймання виконаних робіт не понесених витрат.

Серед інших порушників фінансової дисципліни можна назвати управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, яким кошти субвенції замість будівництва нового об'єкту, спрямовано на проведення робіт з капітального ремонту каналізаційної насосної станції на суму 70 тис.грн. та очисних споруд на суму 135 тис.грн. (с. Рівне. Новоукраїнського району), які фактично були введені в експлуатацію ще в 1986 році, що є порушенням вимог Переліку об'єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України.