весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 листопада 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/11/12/prestur_brak_kadriv_i_perspektivi.htm
Прес-тур: Брак кадрів і перспективи міжнародної співпраці! У четвер, 13-го листопада Кіровограський прес-клуб запрошує журналістів на прес-тур – прогулянку факультетом іноземних мов педагогічного університету та брифінг за участі його керівництва.

Прес-тур розпочнеться о 13.00 на порозі семиповерхового корпусу Кіровоградського державного педагогічного університету (адреса: вул. Шевченка, №1).

Прес-тур присвячений до річниці факультету іноземних мов – цієї осені факультет відзначатиме свій 25-ти річний (!) ювілей. Як розповідає декан факультету, професор Олександр Білоус, заходи, приурочені до цієї події, триватимуть з 18 по 22 листопада.

У цей період відбудеться ознайомлення жителів Кіровограда, області та всієї України із історією та становленням одного з кращих (!) факультетів іноземних мов країни, але й пройдуть круглі столи, телевізійні та радіопрограми, тощо.

Під час прес-туру журналісти кіровоградських та всеукраїнських ЗМІ отримають прес-кіти з інформацією про факультет, візьмуть участь в екскурсії по факультету (шостий та сьомий поверхи семиповерхового корпусу) та завітають на брифінг за участі керівництва факультету.

За детальнішою інформацією можна звертатися до декана факультету іноземних мов КДПУ – Олександра Миколайовича Білоуса: (0522) 22-54-50 (приймальня).