весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 9 жовтня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/10/9/konkurs_dlja_derzhsluzhbovciv_prijazna.htm
Конкурс для держслужбовців «Приязна адміністрація»! З метою підвищення рівня відкритості та прозорості у діяльності органів виконавчої влади та спрямування роботи державних службовців на задоволення потреб громадян, а також формування високого рівня особистісних, професійних та етичних якостей державних службовців проводиться Всеукраїнський конкурс «Приязна адміністрація».

У конкурсі беруть участь центральні та місцеві органи виконавчої влади.

Конкурс проводиться у 4-х номінаціях: центральні органи виконавчої влади, центральні органи виконавчої влади, які мають свої територіальні органи, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації, а також районні державні адміністрації.

Представлятимуть Кіровоградщину у Всеукраїнському конкурсі «Приязна адміністрація» працівники 23 органів влади, які подали заявки про участь. Зокрема, облдержадміністрація, 18 районних державних адміністрацій та 2 територіальних підрозділи центральних органів виконавчої влади (контрольно-ревізійне управління в Кіровоградській області та Головне управління юстиції у Кіровоградській області).

За інформацією управління у справах преси та інформації Кіровоградської ОДА не подали заявки про участь 3 райдержадміністрації: Маловисківська, Новомиргородська та Компаніївська.