весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 6 жовтня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/10/6/puzakov_zaproponuvav_viddati_vodokanal.htm
Пузаков запропонував віддати водоканал... міській прокуратурі! Як повідомляв сайт "весь Кіровоград", до керівних органів місцевої влади надійшов протест прокуратури, в якому йдеться про чинність договору оренди цілісного майнового комплексу (текст читайте тут!)

Тож, у відповідь, під час засідання виконавчого комітету (сьогодні, 6-го жовтня) начальник управління власності міста Оксана Марченко запропонувала членам виконкому... відхилити протест прокуратури.

Після гарячих дискусій у залі виконкому, які голова Ленінської районної у місті Кіровограді ради, член виконкому Петро Романюк назвав свідченням правильності курсу нинішньої міської влади, представник прокуратури, присутня на виконкомі, запропонувала все ж діяти у рамках закону.

Натомість міський голова Кіровограда Володимир Пузаков - жартом чи всерйоз?! - запропонував віддати міський водоканал міській же прокуратурі. За це рішення голосування не було, зате члени виконкому проголосували відхилити протест прокурора - і передати його на розгляд сесії.