весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 жовтня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/10/24/deputati_vidilili_300_tis_grn.htm
Депутати виділили 300 тис. грн. на книжку про голодомор! Нещодавно сайт «весь Кіровоград» вже повідомляв, що на постійній комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій Кіровоградської обласної ради розглядалося питання «Про внесення змін до рішення обласної ради від 12 січня 2008 року №382 «Про обласний бюджет на 2008 рік». Тоді було запропоновано додатково виділити на заходи пов'язані з голодомором 1932-33 років ще 300 тисяч гривен. А саме: на видавництво книги, в якій йтиметься про цю трагедією – 250 тисяч та ще 50 тисяч на інші заходи .

За інформацією деяких депутатів обласна рада раніше вже виділила досить таки значну суму на ці заходи. Проте за наполяганням ОДА та настійливими рекомендаціями Секретаріату Президента України кошти можуть бути виділені додатково.

А вже сьогодні під час чергової сесії Кіровоградської обласної ради з другої спроби було затверджено питання про внесення змін до рішення обласної ради від 12 січня 2008 року №382 «Про обласний бюджет». Саме в ці зміни і було внесено питання про виділення 300 тисяч на випуск додаткових 2 тис. книг про голодомор.

Дане питання обговорювалося близько години і викликало у депутатів досить великий ажіотаж. Після того, як депутат Олександр Корнюша звернув увагу присутніх, що на друк книг виділяють досить вагому суму, що, на його думку, зараз є не зовсім доречною, він запропонував перерозподілити ці кошти таким чином: 75 тис. залишити на друк книги, 120 тис. віддати на премії спортсменам-параолімпійцям, 55 тис. дати Кіровоградській обласній організації ветеранів, а ще 50 тис. Кіровоградській обласній організації інвалідів. Однак такий варіант теж не припав до душі депутатам.

Були пропозиції залишити це питання на доопрацювання, однак Василь Моцний, голова Кіровоградської обласної державної адміністрації зауважив, що це є практично неприпустимо, адже питання є комплексним і його неприйняття загрожує області зупинкою комплексу робіт по підготовці до зими.

Тож, вдруге за це питання проголосували 53 депутатів, 15 так і залишились проти. Таким чином, рішення було прийняте.