весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 жовтня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/10/22/korektori_gazu_po_7_tis_grn_kozhen.htm
Коректори газу по 7 тис. грн. кожен встановлює «Кіровоградгаз»! Електронні пристрої, які мають більш ретельно відслідковувати витрачання промислового газу на великих котельнях, вимагає встановити «Кіровоградгаз». Про це під час прес-конференції повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Кіровоградської ОДА Віктор Андрєєв.

За його словами, один такий коректор коштує близько 7000 грн. Тому, звісно, які установи можуть коректори купувати (а це і школи, і лікарні), ті купують. Для інших управління просить відтермінування купівлі коректорів та вишукуватиме кошти у наступному році.

Чи торкнеться така «новація» пересічних кіровоградців – власників приватних квартир та будинків – поки що невідомо. За словами Віктора Андрєєва, мова йде про промисловий газ (такий газ у 1,5 рази дорожче від звичайного) та витрачання великих об'ємів «блакитного золота». Але, наприклад, котельні, які встановлюються на дахах житлових будинків, можуть і потрапити у перелік тих, які вимагають встановлення коректорів...