весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 жовтня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/10/17/obsjagi_budivelnih_robit_zalezhat.htm
Обсяги будівельних робіт залежать від замовлень! У січні–вересні 2008р. будівельниками області виконано робіт на суму 394,6 млн.грн., що на 1,7% більше порівняно з січнем–вереснем 2007р., - повідомляє Головне управління статистики в Кіровоградській області.

Сприятливі умови склались для будівельних підприємств 15 регіонів області, найбільше – Вільшанського, Петрівського, Маловисківського, Знам'янського, Ульяновського, Новомиргородського, Новоархангельського та Новоукраїнського районів.

Вагомі обсяги будівельних робіт виконувались на будівництві об'єктів житла, сільськогосподарського призначення, торгових підприємств, волоконно–оптичних ліній зв'язку, газифікації населених пунктів, реконструкції потужностей під цехи по виробництву сухих молочних продуктів та вершкового масла у Полтавській області та капітальному ремонті автомобільних доріг.

Скоротили обсяги будівництва порівняно з січнем–вереснем 2007р. підприємства 9 регіонів області, найбільше – Компаніївського, Новгородківського, Олександрійського та Голованівського районів.

Скорочення обсягів будівельних робіт пов'язано з відсутністю замовлень.

Будівельні підприємства Устинівського району не виконували будівельні роботи.

У січні–вересні 2008р. працювало 89,8% загальної кількості будівельних підприємств, з них 49,7% – наростили обсяги будівельних робіт порівняно з січнем–вереснем 2007р.