весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 13 жовтня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/10/13/alla_prima_ne_tilki_zhivopisno.htm
«Alla prima»: не тільки «живописно», але й «модно»! «Alla prima» – це італійська назва живописної техніки, яка виконується за один сеанс. А для кіровоградців ця назва вже кілька років асоціюється зі справжнім мистецьким святом, яке до Дня художника проводять викладачі й студенти художньо-графічного відділення педагогічного університету за сприяння Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації та Кіровоградської міської ради.

Цього року вперше цей захід відбувався біля пам'ятника Т.Шевченку, що, на думку завідувача секцією образотворчого мистецтва і дизайну мистецького факультету КДПУ Лариси Гарбузенко, є символічним, адже Тарас Григорович – не тільки поет, але й художник. Усі бажаючі, незалежно від віку і мистецьких здібностей, могли взяти участь у творчих майстернях з витинанки, художнього розпису тканини, кераміки, декоративного малюнку, малюнку на склі та вперше була проведена майстерня «Стиль та мода», яка, до речі, зацікавила не тільки дівчат, але й хлопці активно долучалися до декорування одягу.

Ще одна оригінальна майстерня, яка цього року вперше відкрилася на «Alla prima», - «Музичний креатив», у якій представили свої здобутки студенти мистецького факультету КДПУ.
Також пані Лариса радісно відзначила, що хоча підростаюче покоління складало переважну частину учасників «Alla prima», у майстернях з кераміки та художнього розпису тканин можна було побачити й людей старше 50 років. Тому можна втішно констатувати, що «Alla prima» – це захід для усіх кіровоградців!

Фото дивіться тут!