весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 жовтня 2008 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2008/10/10/zhiti_legko_nam_i_prosto_bo_u_nas.htm
Жити легко нам і просто, бо у нас працює пошта! У Кіровограді вчора вітали працівників цієї галузі області з нагоди Всесвітнього дня пошти.

Як інформає Канал Кировоград працівники поштової галузі щодня приймають і обробляють кореспонденцію, доставляють передплатникам сотні тисяч екземплярів газет і журналів, приймають оплату за комунальні та інші послуги. А сьогодні у день свого професійного свята, відкривши урочистості постановкою інтермедії, яка нагадала присутнім про етапи розвитку пошти, вони спробували себе ще й у ролі акторів. Чим заслужили не один глядацький комплімент.

За розважальною настала офіційна частина. Кращих працівників Кіровоградської дирекції «Укрпошти» за вагомі здобутки та сумлінне ставлення до роботи нагородили почесними грамотами та нагрудними знаками. Чимало поштовиків отримали грошові премії. А всі разом купу привітань та поздоровлень.

Нелегка місія працівників поштової галузі була відзначена і обласною державною адміністрацією та федерацією профспілок області, які також нагородили кращих поштовиків Кіровоградщини почесними грамотами.