гороскоп на сьогодні
курс валют
Курсы валют на PROext
29 вересня 2008 року
Кіровоградська "Зірка" знову здобула перемогу! Вчора у Кіровограді на стадіоні "Зірка" відбулася чергова футбольна гра.

Кіровоградська футбольна команда «Зірка» грала із командою зі Світловодську «Гірник-Спорт». Матч 12 туру групи «Б» другої ліги першості України з футболу розпочався з розвідки з боку обох граючих команд. І хоч ФК «Зірка» вважалася перед матчем фаворитом, та все ж гості на початку гри своєю організованою побудовою у всіх своїх ланках дали зрозуміти, що, попри своє не високе турнірне становище, не будуть «легкою здобиччю» для суперника. Вони намагалися ні в чому не поступатися господарям поля, але поступово чітко проглядалася краща індивідуальна майстерність гравців кіровоградської команди.

У першому таймі багато небезпечних моментів біля воріт обох команд глядачам на стадіоні побачити не судилося. Виокремити можна лише не зарахований через офсайд гол футбольного клубу з Комсомольська, удар Василя Кордюка з 18 метрів (м'яч пролетів в декількох сантиметрах від штанги воріт) та небезпечний прямий удар з кутової позначки Сергія Яковенка на 45 хвилині. Нульовою нічиєю і завершився перший тайм матчу.

В другому таймі, завдяки також низки проведених замін тренерським штабом, господарі збільшили темп своїх атак, що дало можливість збільшити кількість гострих моментів біля воріт суперників. На 49 хвилині Яковенко небезпечно виконав передачу у штрафний майданчик гостей, Новицький, на жаль, не дотягнувся до м'яча. Через сім хвилин небезпечно не погано пробив по воротах гостей Василь Кордюк –– мимо рамки воріт. Але в наступній миттєвості часу гравці «Гірник-Спорт» організували свою найнебезпечнішу контратаку в матчі: майже створивши вихід тет-а-тет з воротарем «Зірки», але в останній момент у відчайдушному підкаті Павло Новицькому вдалося нейтралізувати цю ситуацію. На 63 хвилині чудово виконав штрафний удар Яковенко –– м'яч пролетів дещо вище воріт. А на 75 хвилині стався вирішальний момент даного матчу. В центрі власного карного майданчику захисники гостей порушили правила проти Олександра Крикливого, за що головний арбітр матчу призначив пенальті. Його чітко реалізував Сергій Яковенко.

В подальшому гості намагалися створити щось небезпечне, володіючи м'ячем та виконуючи раз по раз подачі в лінію атаки своєї команди, але їм так і не вдалося створити те, що заслуговує на увагу.

Кіровоградська команда на класі довела матч до свого логічного завершення. Найкращими гравцями було визнано Павла Новицького (ФК «Зірка») та воротар гостей Ночовний. Також потрібно підкреслити, що капітан господарів Сергій Яковенко був справжнім лідером команди, вирізнявся серед всіх гравців на полі своєю індивідуальною майстерністю, точністю виконання передач на партнерів та, порівняно з попередніми матчами за «Зірку» відміною фізичною готовністю як для своїх років. Кіровоградська «Зірка» знову здобула мінімальну домашню перемогу з рахунком 1-0. Наступні два матчі вона проведе на виїзді: 3 жовтня з «Металург-2» (Запоріжжя) та 10 жовтня з командою «Севастополь-2». Вдома кіровоградські вболівальники гру улюбленої команди зможуть побачити аж 17 жовтня в матчі проти команди «Дніпро-75».

Після 12 туру «Зірка» має 20 очок і розмістилася на 6-му місці в турнірній таблиці групи «Б» другої ліги.

«Зірка» (Кіровоград) –– «Гірник-Спорт» (Комсомольськ) 1-0 (Сергій Яковенко, 75 (пен)).
12 вересня. 16.00. Кіровоград. Стадіон «Зірка».
Арбітри: Ю. Волков (Сімферополь), М. Котлярецький (Дніпропетровськ), В. Стеценко (Дніпропетровськ).
Склад команди «Зірка»: 1. Кучинський, 2. Новицький, 3. Скороходов (10. Згура, 46), 4. Шаповалов, 5. Кордюк (25. Чорномор, 87), 8. Яковенко (к), 11. Борш (9. Горкун, 64), 17. Мамотенко, 18. Шибко ( 7. Кошка, 81), 21. Гомза (15. Колесник, 81), 24. Кочура (6. Крикливий, 57).
Склад команди «Гірник-Спорт»: 1. Ночовний (к), 2. Чайка, 3. Полтавець, 5. Скляренко (10. Шарко, 84), 6. Русянцев, 8. Ольшницький (4. Кірянов, 78), 9. Молодожон (11. Кравченко, 73), 13. Слива, 15. Турчин, 16. Ярошенко (14. Шалак, 87), 19. Стецько (20. 68).
Попередження: Шаповал, 10, Згура, 65 –– Слива, 13, Турчин, 55.
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Для того, щоб залишити коментар, ви повинні авторизуватися.