Введені логін і/або пароль є невірніми. Спробуйте, будь ласка, ще раз.
Перенаправлення...
rss
останні новини
головна новина
3 липня 2016 року

Протаса відпустили під заставу

 

... · далі
0

3 липня 2016 року
У Кіровограді дітей возив мотоцикліст, вміст алкоголю у крові якого перевищував норму в 15 разів... · далі
0
3 липня 2016 року

Кіровоградські копи знайшли напівпритомну дівчину з пакетом на голові

... · далі
0
2 липня 2016 року
Для екс-керівника Держсанепідслужби області просять арешт і заставу... · далі
0
2 липня 2016 року

Кіровоградські копи ганялися за ВАЗом, в якому знайшли гранату (ФОТО)

... · далі
0
2 липня 2016 року

На трасі  Знам’янка-Луганськ-Ізварине змінять рух транспорту 

... · далі
0
2 липня 2016 року
16-річний злодій з Олександрійського району обікрав спортсменів... · далі
0
2 липня 2016 року
Поблизу Петрового місцеві жителі натрапили на боєприпаси... · далі
0
2 липня 2016 року

За стрілянину житель Новоархангельська відсидить 3 роки 

... · далі
0
2 липня 2016 року

Кіровоградць забрав “Москвич” у п’яного водія 

... · далі
0
1 липня 2016 року

Копи ганялися за екс-мером Кіровограда (ФОТО)

... · далі
1
останні новини
Новости Кино и ТВ
Загрузка...
Загрузка...
программа телепередач на сегодня

весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону медіа-группа Весь Кіровоград
049399116
головна
політика
економіка
суспільство
наука і культура
спорт і дозвілля
фотогалерея
афіша
кіровоград бізнес
журнал «ланруж»
прогноз погоди

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

гороскоп на сьогодні
курс валют
Курсы валют на PROext
18 вересня 2008 року
Кіровоградці, не спішіть платити за воду! Вже тривалий час сайт «весь Кіровоград» слідкує за ситуацією, що розгортається навколо Кіровоградського водоканалу, який на початку літа досить сумнівним чином з точки зору законності було відібрано у орендаря ТОВ «Водне господарство» і передано щойноутвореному підприємству «Кіровоградське водно-каналізаційне господарство».

Підприємство, що було зареєстровано за кілька тижнів до передачі фактично не мало жодного дозвільного документу на здійснення господраської діяльності у сфері водопостачання та водовідведення.

Статутний фонд підприємства становить 100 гривень і за свідченням директора, вона сама його і сформувала, що є ознакою корупційних дій з боку посадової особи. Проте відсутність необхідних документів та дозволів не завадила міській раді дати дозвіл на кредитування цього підприємства у комерційному банку на суму біля 5-ти мільйонів гривень і в якості застави віддати останній цінний актив, що ще залишився в коммунальній власності – готель «Київ».

Директорка підприємства на засіданні Кіровоградського виконавчого комітету запевнила присутніх, що головний документ ліцензія профільного мінстерства житлово-коммунального господарства на здійснення послуг водопостачання та водовідведення буде отримана протягом десяти днів.

Проте вже скоро минає три місяці, як згадане підприємство здійснює господарську діяльність, в тому числі стягує кошти з населення та підприємств, а ліцензії до цього часу немає. Більше того в редакцію сайту "весь Кіровоград" потрапила копія міністерського листа № 814-673 від 1-го вересня 2008 року за підписом першого заступника міністра з питань ЖКГ О.В.Мазурчака, яка означає, що підприємству «Кіровоградське водно-каналізаційне господарство» відмовлено у видачі ліцензії вдруге!!!

Міністерство з питань житлово-комунального господарства розглянуло лист, який направив міський голова Кіровограда Володимир Пузаков 27-го серпня 2008 року (№363127) щодо видачі ліцензії на провадження господарської діяльності у сфері централізованого водопостачання та водовідведення. Наразі Міністерство, у відповідь, повідомляє у листі, що новоутворене КП «Кіровоградське ВКГ Кіровоградської міської ради», яке згідно листа Кіровоградської міської ради від 7-го липня 2008 року (№2822/23) розпочало здійснювати господарську діяльність та надавати послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у місті Кіровоград з першого липня 2008-го року, звернулось до Мінжитлокомунгоспу за отриманням ліцензії на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

24 липня цього ж року, на засіданні Ліцензійної комісії Мінжитлокомунгоспу, було розглянуто заяву та документи, що додаються до неї. Що ж було встановлено?! Як підстава, що дане підприємство має матеріально-технічну базу для здійснення централізованого водопостачання та водовідведення, було надано рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 26.06.2008 року (№ 990). Згідно ж пункту №31 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» дане питання належить до виключної (!) компетенції міських рад...

Фактично, Кіровоградська міська рада прийняла відповідне рішення лише п'ятого серпня 2008 року (№788). Тобто, суттєво пізніше після дати проведення згаданого засідання Ліцензійної комісії. Крім того, згідно п.1 рішення виконавчого комітету від 26.06.2008 року, майно, яке перебувало в оренді, повинно було передатись за даними бухгалтерського обліку ТОВ «Водне господарство» станом ще на перше квітня 2008 року. А згідно Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та п.2.5 договору оренди (від 23.03.2006 - №42/17) факт передачі майна повинен бути підтверджений (!) актом-прийому передачі, який у документах, доданих до заяви на отримання ліцензії, відсутній.

Крім всього іншого, було також встановлено, що має місце ухвала Господарського суду України від 14.07.2008 року, якою зупинено (!) виконання постанови Дніпропетровського апеляційного суду (від 12.02.2008 року) до закінчення перегляду справи №5197 – у порядку касації.

Також п.2.5 договору оренди визначає, що Орендар (себто, ТОВ «Водне господарство») повертає цілісний майновий комплекс Орендодавцю (себто, управлінню власності та приватизації комунального майна Кіровоградської міської ради) у порядку, визначеному чинним законодавством України і цим договором. Таким чином, цілісний майновий комплекс вважається повернутим Орендодавцю лише з моменту підписання сторонами акту прийому-передачі.

Відповідно до ч.І статті 395 Цивільного кодексу України, речовими правами на чуже майно є, зокрема, право користування. Таким чином, виходячи з положень діючого законодавства, договору оренди та документів, долучених до заяви на отримання ліцензії новоствореним підприємством, заявником не було (!) підтверджено факт отримання на баланс майна, що знаходилось в оренді ТОВ «Водне господарство».

Враховуючи все вищевикладене, Ліцензійна комісія Мінжитлокомунгоспу вирішила, що заявником подано недостовірні дані пор наявну матеріально-технічну базу та прийняла рішення відмовити у видачі ліцензії КП «Кіровоградське ВКГ Кіровоградської міської ради» на підставі абзацу першого частини третьої статті 11 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», яка передбачає можливість нового звернення за отриманням ліцензії лише після проходження, трьохтисячного терміну (наказ Мінжитлокомунгоспу від 24.07.2008 №223 «Про відмову у видачі ліцензії»).

Поряд з цим Міністерство повідомляє, що готове розглянути заяву на видачу ліцензії із документами, які у повній мірі підтверджують наявність матеріально-технічної бази у КП «Кіровоградське ВКГ Кіровоградської міської ради», після остаточного вирішення питання щодо розірвання договору оренди з ТОВ «Водне господарство» та у терміни, визначені діючим законодавством.

Вищевикладене фактично означає, що підприємство «Кіровоградське ВКГ» надає послуги по водопостачанню та водовідведенню незаконно, що безумовно має стати приводом для втручання прокуратури. Тому варто не поспішати сплачувати кошти за послуги по водопостачанню та водовідведенню цьому підприємству, щоб ваші гроші не зникли безслідно і не довелося платити вдруге вже іншій організації.
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Для того, щоб залишити коментар, ви повинні авторизуватися.