весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 квітня 2007 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2007/4/19/narodna_samooborona_formuye.htm
"Народна самооборона" формує виборчі штаби! У Кіровограді та області триває успішний процес формування виборчих штабів та йде активна підготовка до участі у дострокових парламентських виборах з боку організаційних структур громадянського руху "Народна самооборона", що вступив у виборчий блок "Вперед, Україна!".

Як розповів нам голова обласної організації Народна самооборона» і голова місцевої організації партії Вперед, Україна!» Віталій Попіль, вже сформовано міський штаб, який очолив Роман Буданцев, та формуються штаби у районах. Успішно це відбувається у Гайвороні, Новоукраїнці, Новоархангельску, Олександрії та Світловодську.

На даному етапі головною задачею є навчити активістів організації правильно, грамотно і ефективно працювати на місцях, переконаний Віталій Попіль. Для цього, говорить він, будуть проводитися спеціальні навчання, а також буде налагоджена співпраця із представниками інших політичних сил задля координації дій та досягнення головної мети – підготовки до проведення виборів на високому рівні із дотриманням всіх вимог законодавства.

Прес-служба\\