весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 квітня 2007 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2007/4/17/na_vulicjаh_kirovograda_zjаvilis.htm
На вулицях Кіровограда з'явились незрозумілі листівки! В районах, що обслуговуються КРЕПами №10 та №11 ( вулиці Жадова, Попова, Пацаєва, Добровольського) з'явилися листівки незрозумілого походження, в яких йдеться про те, що на цих територіях проводитимуться профілактичні роботи з газо-, водо-, електропостачання.

У міськвиконкомі кажуть, що про жодні профілактичні роботи підприємства газо-, водо- та електропостачання не повідомляли. Цей факт може носити або політичний або профілактичний характер. Тому кіровоградцям радять остерігатися, не відкривати дверей жодним бригадам, які нібито проводять ці самі профілактичні роботи.

Головний інженер КРЕПу №10 Раїса Мартиненко каже: "звідки взялися ці листівки ми не знаємо. Можливо, це дитячий жарт, адже дорослі до такого не додумаються. Тим більше не можна ж запастися електрикою чи газом, як, наприклад, водою. Все одразу ніхто немає права відключати. Листівки надруковані на комп'ютері. Коли ми їх побачили, то були шокоовані. Жодного відношення до них ми не маємо".