весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 квітня 2007 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2007/4/12/ne_sluzhboyu_yedinoyu…_sered.htm
Не службою єдиною… Серед правоохоронців Кіровоградщини вже стало доброю традицією всіляко допомагати дітям, що позбавлені батьківського піклування.

Так, напередодні Великодніх свят вихованців обласного будинку дитини відвідав начальник УМВС України в Кіровоградській області генерал-майор міліції Микола Воробйов, аби привітати малюків та подарувати їм таку необхідну побутову техніку: холодильник та пилосос. Загалом за даним інтернатним закладом закріплений відділ Державної служби охорони, працівники якого постійно приділяють увагу своїм підшефним та допомагають матеріально.

Також порадував вихованців Новомиргородської спеціальної школи інтернату начальник відділу фінансових ресурсів та економіки УМВС в області підполковник міліції Олег Реньга, який завітав до малечі із новеньким телевізором.

Та, в першу чергу, за твердженням працівників міліції, їх підшефним важлива виховна робота та постійне спілкування. Чуйне та уважне ставлення правоохоронців, їх щира турбота про дітей, які обділені батьківською ласкою і любов'ю, виховує у підростаючого покоління почуття поваги до закону та людей у формі, і безумовно теплі й дружні стосунки.

Працівники міліції сподіваються, що дехто з їх підшефних, обираючи власний життєвий шлях та слідуючи їхньому прикладу, можливо, оберуть професію правоохоронця.

ЦГЗ УМВС України в Кіровоградській області