весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 12 квітня 2007 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2007/4/12/byudzhet_kirovograda_otrimav.htm
Бюджет Кіровограда отримав 103,5 млн. грн..! ДПІ у місті Кіровограді повідомляє, що до Зведеного бюджету міста за перший квартал 2007 року забезпечено податкові надходження в сумі 103,5 млн. грн. При цьому державна казна отримала від платників податків 55,7 млн. грн., що на 10,9 млн. грн. більше чим у відповідному періоді 2006 року.

До місцевого бюджету в цілому за 3 місяці поточного року надійшло 47,8 млн. грн. проти 33,6 млн. грн. за аналогічний період 2006 року, або на 14,2 млн. грн. більше. В т.ч. надходження по земельному податку складають 3,6 млн. грн., транспортному податку 1,6 млн. грн..

Зазначені цифри свідчать, що значний ріст податкових надходжень в поточному році дозволить збільшити витрати на фінансування різних соціальних потреб. Але мають місце випадки «мінімізації» сплати податків, тобто підприємства із значними валовими оборотами сплачують до бюджету мізерні суми податків. Чи можна погодитися з тим, що наприклад, підприємство придбавши товарних цінностей на мільйон гривень, продає його за мільйон, тобто фактично безприбутково? Тож під особливою увагою податкових органів знаходяться підприємства, що мінімізують сплату податків та використовують схеми ухилення від оподаткування. Залучення їх до сплати податків значно збільшить надходження до бюджету.

\Відділ масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у м. Кіровограді\