весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: афіша
Автор: Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка
Дата: 8 лютого 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/poster/2016/2/8/anons_masovih_zahodiv_biblioteki_im_shevchenka_814_lyutogo.htm
Анонс масових заходів бібліотеки ім. Шевченка (8-14 лютого)

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує відвідати різноманітні заходи.

8 лютого о 15.00 підлітковий клуб «Уроки Мері Поппінс» запрошує всіх бажаючих до відділу підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відвідати романтичний захід «Мелодія сердець», присвячений до Дня Закоханих.

8 лютого о 14.00 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться навчання для користувачів на тему: «Створення та редагування таблиць Microsoft Word».

9 та 10 лютого о 13.30 фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують всіх бажаючих взяти участь у віртуальному уроці «Веселі уроки з прав дитини» та презентації книги «Правобукварик: вчись граючись».

11 лютого о 14.30 у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів до Дня Святого Валентина відбудеться літературно-музичне конфетті «Серця відкрийте для любові».

11 лютого о 15.00 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проводитись майстер-клас «Валентинка своїми руками».

14 лютого о 13 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться недільний атракціон розваг: «Sanday of Smile».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали. Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.