весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: афіша
Автор: Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського
Дата: 8 лютого 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/poster/2016/2/8/anons_masovih_zahodiv_biblioteki_im_chizhevskogo_814_lyutogo.htm
Анонс масових заходів бібліотеки ім. Чижевського (8-14 лютого)

Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує кіровоградців та гостей міста відвідати різноманітні заходи.

14 лютого весь християнський світ відзначає День святого Валентина - покровителя всіх закоханих. Це найромантичніше свято, коли всі зізнаються один одному в любові і дарують валентинки своїм коханим та обов’язково якісь солодощі у формі серця: торт, цукерки, печиво, тістечка, шоколад.

Про кохання написано багато. Коли це почуття з’являється, серце завмирає, душа тремтить, а слова ллються самі собою, хочеться писати вірші і оспівувати свою любов. Запрошуємо більше дізнатися про це свято і його історію з книжкових виставок: «І погляд Ваш мені любов’ю диха» (відділ читальних залів), «Через віки – з любов’ю» (відділ міського абонемента) та «Руками створена краса» (відділ документів з економічних, технічних та природничих наук).

10 лютого о 15.00 у кіноклубі «Екран»відбудеться показ фільму «Тато, мама, моя служниця і я/ Papa, maman, la bonne et moi», режисера Жан-Поль Ле Шануа.

Довгі роки ранок в будинку, на пагорбі - десь на околиці Парижа завжди починався однаково. Головний герой, син Робер, ріс, дорослішав, став вище свого тата ростом і навіть влаштувався повіреним у відомого адвоката. Правда, в один звичайний зимовий день у житті Робера відбулися великі зміни. Молодий гульвіса несподівано втратив роботу і познайомився з чарівною дівчиною Катрин - прийомною матір'ю чудової дитини.

І багато чого стало змінюватися в квартирі дружної родини Робера.

Інтелігентні мама і тато не відразу змогли погодитися з незвичайним вибором сина - взяти в дружини «жінку з дитиною». І тільки справжня душевна чуйність, притаманна героям, допоможе їм зрозуміти один одного.

Сім'ї, яка тепер буде щаслива в будинку на пагорбі ще довгі роки, і ранок буде починатися однаково - з взаємної ніжності та трепетної любові ... Запрошуємо до перегляду.

Бажаєте вільно спілкуватися англійською – приходьте до бібліотеки, у відділ документів іноземними мовами. Запрошуємо усіх кіровоградців щодня, крім вихідних, о 17.00 відвідати безкоштовний клуб розмовної англійської мови.

Нагадуємо, триває всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна». Запрошуємо усіх кіровоградців долучатися до благодійності та передавати книги для військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО.

ВХІД НА БІБЛІОТЕЧНІ ЗАХОДИ — ВІЛЬНИЙ

Деталі в розділі “Що нового”.