весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: афіша
Автор: Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва
Дата: 25 січня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/poster/2016/1/25/afisha_biblioteki_dlja_yunactva_2531_sichnja_.htm
Афіша бібліотеки для юнацтва (25-31 січня)

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує кіровоградців на різноманітні заходи.

З 25 січня відділ популяризації книги запрошує переглянути книжкову виставку «Герої Крут. Лицарський подвиг юних українців» присвячену Дню пам’яті Героїв Крут. 29 січня 1918 року відбувся бій між 4-тисячним підрозділом Червоної Гвардії та загоном київських курсантів і козаків з «Вільного козацтва», що загальною кількістю нараховував близько 400 людей. Бій тривав близько 5 годин і дозволив українській делегації укласти Брест-Литовський мирний договір. Цей договір став рятівним для молодої української державності. Десятиріччями історія бою або замовчувалася, або обростала вигадками і домислами. Сьогодні ми маємо можливість дізнатися усю правду про події минулого тож запрошуємо усіх, хто цікавиться новітньою історією Україні, переглянути матеріали виставки.

З 27 січня у відділі абонементу відкриється книжкова виставка «У поколіннях я озвуся». Виставка присвячена відзначенню 125-річчя від дня народження відомого українського поета, перекладача, публіциста, громадського діяча Павла Тичини. Творчість Павла Тичини органічно злита з історією України. Велика любов до своєї України надихала співця на працю, на творчість. На виставці будуть представлені поетичні збірки, автобіографічні та критичні матеріали, періодичні видання присвічені життю та творчості письменника.

28 січня о 16.00 відбудеться перше цьогорічне засідання літературного клубу «Ліра» в рамках якого відбудеться вечір-відкриття «Нові імена в українській літературі». Сучасна українська література постійно поповнюється іменами молодих поетів, прозаїків та критиків, чиї твори з’являються на полицях нашої книгозбірні. В рамках зустрічі бібліотекарі презентують літературні новинки, познайомлять з перспективами сучасного літературного процесу. В рамках творчої майстерні учасники традиційно ділитимуться власними творами.

31 січня о 12.00 відбудеться чергове засідання студії творчого настрою «фАРТ». В рамках засідання учасники продовжать освоювати нові види мистецтва хендмейд. Запрошуємо усіх бажаючи до участі в безкоштовному майстер-класі.

Запрошуємо усіх небайдужих кіровоградців долучатися до Всеукраїнської програми збору та утилізації пластикових пляшок та кришок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. Акція відбувається за ініціативи благодійного фонду «ОВЕС». Пункт збору кришок з пластикових пляшок знаходиться на першому поверсі бібліотеки.

Триває всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна». Запрошуємо усіх кіровоградців долучатися до благодійності та передавати книги для військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва: тел. 0954712767 Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності; тел. 066 9 475 475 Зайцева Наталя – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.

Адреса: вул. Декабристів 615.