весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: афіша
Автор: Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка
Дата: 30 вересня 2015 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/poster/2015/9/30/programa_zahodiv_biblioteki_im_shevchenka_do_vseukrayinskogo_dnja_bibliotek.htm
Програма заходів бібліотеки ім. Шевченка до Всеукраїнського дня бібліотек

Наближається Всеукраїнський день бібліотек – свято тих, хто присвятив своє професійне життя бібліотеці та всіх тих, хто любить книгу і читання. Вже не перший рік обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка проводить його святкування у новому форматі, готуючи цілу програму заходів для користувачів різних вікових категорій. Так і цього року 30 вересня в обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г.Шевченка відбудеться Бібліофест «Запрошуємо до країни Читалії», який розпочнеться об 11.00 годині казковим балом «Мандрівка у книжковий світ». Мандрівку разом з найменшими читачами здійснюватимуть чарівні Феї у супроводженні героїв казок Шарля Перро, Братів Грімм та Г.-Х. Андерсена і завершать екскурсією до видавництва «Імекс-ЛТД».

О 13.30 юних читачів бібліотекарі запрошують на літературно-розважальне шоу «Зачаровані казкою», під час якого вони матимуть можливість не тільки зустрітися з улюбленими літературними героями: Пеппі Довгопанчохою, Незнайком, Карлсоном, Попелюшкою, а й стати безпосередніми учасниками казкового дійства, разом з персонажами почитати, поспівати та потанцювати.

О 14.30 для читачів підліткового віку працюватиме «Літературна галявина усмішок». Під час ігрової програми кожен бажаючий зможе взяти участь у різноманітних літературних та ігрових конкурсах, вікторинах, турнірах, під час яких збагатити свої знання з літератури, історії, природознавства, а також цікаво і з користю провести своє дозвілля.

З 15.00 до 15.30 пройде презентація бібліографічного покажчика «Знайди себе у світі хобі» з проведенням майстер-класу в техніці квілінг «Квітка сонця».

Протягом дня в бібліотеці відбуватиметься презентація виставок літератури «ВООК-феєрверк», «Книжкові новинки з бібліотечної скриньки», «Улюблені дитячі книги через призму часу» та виставки дитячих малюнків «Бібліотека дитячих мрій», а також перегляд буктрейлерів на серії книг «Сучасна дитяча проза», «Сучасна дитяча поезія» та з циклу «Ретро-книга єдності поколінь». І завершать програму заходів Бібліофесту креатив-майстерки «Фешн-закладка» та «Метелики» (для любителів мистецтва оригамі).

Отже, запрошуємо всіх бажаючих 30 вересня відвідати заходи обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка та стати справжніми мешканцями казкової країни Читалії.