весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: афіша
Автор: Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка
Дата: 10 листопада 2015 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/poster/2015/11/10/anons_masovih_zahodiv_biblioteki_im_shevchenka_915_listopada.htm
Анонс масових заходів бібліотеки ім. Шевченка (9-15 листопада)

Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує кіровоградців та гостей міста відвідати різноманітні заходи.

До Дня української писемності та мови:

9,10 та 11 листопада о 13 годині 30 хвилин у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться віртуальний бібліотечний урок «Від рукопису до книги», присвячений Всеукраїнському Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва.

10 листопада о 14 годині бібліотечний клуб любителів мистецтва оригамі «Робимо світ об’ємним» запрошує наймолодших користувачів завітати до відділу дитячого та сімейного читання на креатив-майстерку «Кажанчик».

12 листопада о 15:00 підлітковий клуб «Уроки Мері Поппінс» запрошує юних панянок на бібліовечірку «Англійські чайні традиції», де ви дізнаєтесь про чайний етикет в Англії, отримаєте багато корисних порад та приємно проведете своє дозвілля.

13 листопада о 14.30 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Компютер та Інтернет з нуля» на тему: «Внутрішня будова комп’ютера».

В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi.

У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.

Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 10 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.