весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: афіша
Автор: Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М.Бойченка
Дата: 7 жовтня 2015 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/poster/2015/10/7/prezentacija_proektu_spilni_diyi__yedina_gromada.htm
Презентація проекту «Спільні дії – єдина громада»

8 жовтня о 14.00 в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.М.Бойченка (2-й поверх, відділ мистецтв) Ініціативна група «Dumka» спільно з громадською організацією ТІМО «Відкриті двері» презентуватимуть проект «Спільні дії – єдина громада». Проект направлений на підтримку вимушено переміщених осіб в Кіровограді.

В Кіровоградській області на сьогодні проживає більше 10 тисяч вимушених переселенців з АР Крим, Донецької та Луганської областей. Опинившись в Кіровограді переселенцям важко орієнтуватися в місті, вони не знайомі з інфраструктурою, розташуванням необхідних об’єктів тощо.

Діяльність проекту націлена на практичну допомогу родинам внутрішньо переміщених осіб у вирішенні життєвих стресових ситуації, орієнтуванні в місті Кіровограді, налагодженні дружніх стосунків з мешканцями міста.

В програмі презентації:

- обговорення проблем внутрішньо переміщених осіб у Кіровоградській області;

- знайомство учасників та гостей заходу з діяльністю за проектом «Спільні дії – єдина громада»;

- презентація буклету «Кіровоград ГІД»;

- спілкування з майстрами – керівниками студії арт-терапії.

Учасники презентації:

Світлана Томашевська – радник з питань переміщених осіб у Кіровоградській області;

Валентина Кулачко - волонтерка обласного штабу з питань розміщення та розв’язання соціально-побутових проблем громадян, які прибувають;

Тетяна Букач – керівник проекту «Спільні дії – єдина громада»;

Лариса Савенко – голова ГО ТІМО «Відкриті двері»;

представники ГО «Територія успіху», майстрині – керівники студії арт-терапії, внутрішньо переміщені особи, представники ЗМІ, мешканці міста.

Цей документ здійснений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є одноособовою відповідальністю ГО ТІМО «Відкриті двері» і за жодних обставин не може вважатися за такий, що відображає позицію Європейського Союзу.

За докладною інформацією звертайтеся: тел. 0954712767 Букач Тетяна – керівник проекту; 0669457664 Корінь Христина – учасник ініціативної групи «Dumka».

ГО ТІМО «Відкриті двері»: вул. Декабристів 6/15 (приміщення Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім О.М.Бойченка) сайт timo.kr.ua; e-mail timo_od@mail.ru.