весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: афіша
Автор: Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка
Дата: 13 жовтня 2015 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/poster/2015/10/13/afisha_biblioteki_im_boichenka_1318_zhovtnja.htm
Афіша бібліотеки ім. Бойченка (13-18 жовтня)

Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. М. Бойченка запрошує на різноманітні заходи.

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.

До цієї події в бібліотеці будуть проведені наступні заходи:

з 12 жовтня у відділі популяризації книги буде представлено книжкову виставку «Подвиг заради Вітчизни»;

з 13 жовтня у відділі абонементу буде оформлено книжкову виставку «Україна – колиска козацької волі»;

12 жовтня о 15.00 та 15 жовтня о 14.00 буде проведено історичну мандрівку «Дух козацтва – український дух»;

13 жовтня о 16.00, 15 жовтня о 12.00 та о 16.00 буде проведено історичний екскурс «Шляхами звитяги: подвиг заради майбутнього»;

13 жовтня о 10.00 спільно з Кіровоградським обласним військовим комісаріатом буде проведено зустріч з героями АТО.

15 жовтня о 14.00 відбудеться чергове засідання клубу «Дивосвіт». Учасники засідання будуть працювати над виготовленням ляльки Тильди. «Тильдоманія» охопила майстринь багатьох країн світу. Стиль Тильда, придуманий дизайнером Тоні Фіннангер, полюбився багатьом. Його неважко відрізнити від інших стилів та напрямів у шитті іграшок. Це і м’які силуети з плавними лініями, умовною мімікою обличчя, чорні очі-крапки, відсутність роту і, звичайно ж, румянець на щоках. А допоможе у створенні ляльки Тильди майстриня Світлана Борисівна Бойчюк.

16 жовтня о 13.40 відбудеться слайд-бесіда «Флешка: технічний пристрій чи витвір мистецтва». Працівники відділу мистецтв розкажуть багато цікавинок про історію виникнення звичайної флешки у сучасному світі, що стала незамінним помічником кожного для зберігання та перенесення інформації.

18 жовтня о 12.00 розпочнеться чергове засідання студії творчого настрою «фАРТ». Цього разу відвідувачі засідання будуть створювати сонечко в’язане гачком. Деякі декоративні речі для прикраси будинку зовсім не обов’язково купувати в магазинах або на ринку. Створення виробу гачком займе зовсім небагато часу. Неділько Галина Іванівна, майстриня з багаторічним стажем роботи, пояснить й продемонструє техніку створення в’язаних речей.

Для роботи Вам знадобиться:

гачок №1;

нитки – акрилові, однієї товщини (чорні, червоні, зелені);
голка.

Запрошуємо усіх небайдужих кіровоградців долучатися до Всеукраїнської програми збору та утилізації пластикових пляшок та кришок для подальшої переробки та виготовлення протезів та їх частин для воїнів АТО. Акція відбувається за ініціативи благодійного фонду «ОВЕС». Пункт збору кришок з пластикових пляшок знаходиться на першому поверсі бібліотеки.

Триває акція всеукраїнська акція «Бібліотека українського воїна». Запрошуємо усіх кіровоградців долучатися до благодійної акції та передавати книги для військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.М.Бойченка, тел.: 0954712767 Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектору соціокультурної діяльності; 0669457664 Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.

Адреса: вул. Декабристів 615. 

Працюємо щодня з 9.00 до 18.00, вихідний — субота.