весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: фотогалерея
Автор: Весь Кіровоград
Дата: 4 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/photo/2016/6/4/kirovogradci_proti_pereimenuvannja_cherez_kolino.htm
Кіровоградці проти перейменування "через коліно"
Два дні поспіль мешканці останнього не "декомунізованого" обласного центру України протестували проти перейменування міста на Кропивницький. Згідно даним соціологічного дослідження КМІС та групи "Рейтинг", проти цього виступає переважна більшість містян.

Декілька сотень мешканців пікетували будівлю міської ради Кіровограда у четвер 2 червня, коли питання мало розглядатися у парламенті, та у п'ятницю 3 червня, коли його вчергове мала розглядати сама міськрада.

Жодних рішень ані в Києві, ані в Кіровограді в ці дні так і не прийняли. За пропозицією міського голови Андрія Райковича у п'ятницю з порядку денного сесії міськради вилучили два пункти про розгляд депутатських звернень народного депутата України Костянтина Яринича щодо перейменування Кіровограда на Єлисаветград і Свято-Єлисавет, оскільки їх не розглядає Верховна Рада. Тобто, після перерви, призначеної у засіданні, міські обранці матимуть визначитись лише з позицією щодо перейменування у Кропивницький. Відповідна постанова, нагадаємо, була винесена на розгляд Ради профільним Комітетом.

- Впевнений, без врахування думки громади ми, депутати (Верховної ради, - авт.), не повинні приймати такі важливі рішення, як перейменування нашого міста! Ніхто не змінить моєі думки! І тільки громада може мені делегувати свої думки і бачення, а не політично заангажовані опоненти, - згодом написав у Facebook сам Яриніч, обраний до парламенту саме у Кіровограді.

Нагадаємо, згідно соціологічного дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) та групи "Рейтинг", проведеного у квітні поточного року, проти назви "Кропивницький" виступають 82% кіровоградців.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.