весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: економіка
Автор: Весь Кіровоград
Дата: 15 червня 2016 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/economy/2016/6/15/gidrosila__druga_v_yevropi.htm
"Гідросила" - друга в Європі
Купуєш сто - один у подарунок. Така пропозиція може здатися не надто привабливою, якщо не знати: мова йде про обладнання, вартість одиниці якого вимірюється мільйонами гривень. Сьогодні група підприємств "Гідросила" отримала свій бонусний 101-й американський верстат.

Таким чином один з найпотужніших світових виробників металообробного обладнання з ЧПУ (числовим програмним управлінням) - Haas Automation з США, відзначає важливі віхи співпраці з компаніями, що використовують її верстати. В Україні таку нагороду отримують вперше, і вдруге – у Європі.

- Ринкові умови господарювання вимагають постійного росту конкурентоспроможності підприємств та його продукції. Вирішення цієї задачі напряму залежить від технічного оснащення. Перші два верстата виробництва компанії Haas "Гідросила" придбала у 2000 році, саме тоді ми розпочали повну технічну модернізацію. І вже більш ніж 15 років ми співпрацюємо. Співпрацею задоволені,
- зокрема зауважив генеральний директор ПрАТ «Гідросила ГРУП» Юрій Тітов під час церемонії.Довідка:


ПрАТ «Гідросила ГРУП» - один із найпотужніших виробників гідравлічних силових машин і компонентів гідросистем у Східній Європі. Продукція підприємств, що входять до складу групи, поставляється до більш ніж 50 країн світу, серед яких - країни СНД та Прибалтики, Східної та Західної Європи, Північної та Південної Америки, Азії та Африки, в тому числі Німеччина, Італія, Іспанія, США, Канада, Аргентина, Бразилія, Колумбія, Китай, Індія, ОАЕ, Саудівська Аравія, ПАР та Єгипет. Сьогодні заводи компанії забезпечують повний цикл виробництва: від литва до випробування готової продукції. Продукція підприємств щороку експонується на міжнародних виставках по всьому світу.

Компанія "Haas Automation" - провідний виробник металообробного обладнання з ЧПУ в США і один з п’яти найбільших виробників верстатів в світі, заснована у 1983 році. Вся продукція Haas виготовляється на заводі загальною площею 100 000 кв. м. в місті Окснард, штат Каліфорнія. Верстати компанії створені з урахуванням потреб оператора і програміста, оснащені інтуїтивно зрозумілими функціями, яких немає в жодному іншому багатоцільовому токарному верстаті з ЧПУ.